AKTUALNOŚCI

WIGILIA
W piątek 18 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu wigilia połączona z wizytą Gwiazdora.Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym,wspólnego kolędowania. Także u nas nastał cudowny dla wszystkich czas. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Dzieci smakowały barszczyk, pierogi z kapustą i grzybami i inne smakołyki. Niezapomniane było też spotkanie z Gwiazdorem. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

           

Dodano: 2015-12-22 08:50:43


MIKOŁAJKI
W piątek 4 grudnia w naszym przedszkolu od rana panowała magiczna atmosfera. W tym dniu bowiem miał nas odwiedzić św. Mikołaj. Dzieci zebrały się w sali kominkowej,gdzie panował świąteczny nastrój. Ciocie przygotowały niezwykła inscenizację o Dziadku do orzechów. Następnie dzieci zasiadły do pięknie udekorowanych stołów, gdzie czekały na nie pierniczki, ciasteczka owsiane i pieczone jabłuszka. Nie zabrakło orzechów. Mikołaj odwiedził przedszkole, ale nie pokazał się dzieciom. Zostawił dla nich list, kalendarz adwentowy z dobrymi uczynkami i niespodziankę w butach. Dla dzieci był to dzień pełen wrażeń.

                 

fot. R.Galowski

Dodano: 2015-12-06 13:24:20


KONKURS

Nasze przedszkole brało udział w konkursie plastycznym: Listopad z Flamciem organizowanym przez gminę Czerwonak i Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Koziegłowach. Z radością informujemy, że praca Kolorowych Kredek zajęła III miejsce. Dzieci otrzymały książkę, grę oraz dyplom. Pozostałe grupy otrzymały nagrody pocieszenia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

                                                              

Dodano: 2015-12-06 12:56:56


ŚWIĘTO PATRONKI
 

W czwartek 19 listopada nasze przedszkole obchodziło ważne święto, a mianowicie uroczystość z okazji dnia patronki św. Cecylii.W tygodniu poprzedzającym to istotne wydarzenie dzieci zdobywały nowe wiadomości dotyczące patronki ich przedszkola. Jednak to właśnie czwartek  budził w nich największe emocje. Atmosfera tego dnia była bardzo uroczysta, przedszkolaki ubrane były w odświętne stroje. Na początku wszyscy odśpiewali hymn naszego przedszkola. Dzieci obejrzały krótki film o św. Cecylii, a następnie brały udział w quizie, za który otrzymały w prezencie ozdobne nutki. Dzieci przygotowały również przyjęcie, a mianowicie upiekły wieńce św. Cecylii.Tego dnia uczestniczyliśmy też w uroczytej Mszy Św. odprawionej w intencji przedszkolaków, ich rodziców oraz wszystkich pracowników naszego przedszkola, która odbyła się w kościele pw. Św. Brata Alberta w Koziegłowach.

                

fot. R.Galowski

Dodano: 2015-11-26 17:37:30


ŚW. MARCIN I ROGALE

10 listopada dzieci poznały legendę o św. Marcinie, którą w formie teatrzyku przedstawiła p. Ewa Młodożeniec. Po przedstawieniu dzieci upiekły pyszne rogaliki pod czujnym okiem cioć. Wspólny wypiek rogali w przedszkolu był świetną zabawą dla dzieci oraz nauką poszanowania naszych tradycji.

           

Dodano: 2015-11-15 20:29:30


PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
Pasowanie na przedszkolaka, które odbyło się 29 pazdziernika, to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swą przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Złożyły też uroczystą przysięgę, po czym pani Karolina Sobczak za pomocą batuty dokonała uroczystego aktu pasowania. Nie zabrakło słodkich wypieków od rodziców oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń, zarówno dla dzieci, rodziców i pań .

                                  

              

      

   

fot. R. Galowski

Dodano: 2015-10-30 12:06:15


WYCIECZKA DO OGRODU BOTANICZNEGO
22 pazdziernika odbyła się wycieczka do Ogrodu Botanicznego pod hasłem : Złota polska jesień. Podczas spaceru dzieci obserwowały przyrodę i odkrywały jej piękno. Poznały rodzinę kasztanowców, owoce, nasiona oraz podziwiały inne drzewa i kwiaty. Zwiedziły najbardziej atrakcyjne zakątki ogrodu. Po spacerze odbyły się zajęcia plastyczne, gdzie dzieci wykonały ludziki z materiału przyrodniczego. Pogoda dopisała, więc dzieci zadowolone wróciły do przedszkola.


     

Dodano: 2015-10-30 11:57:23


UDZIAŁ W PROGRAMIE
http://www.zdrowojemy.info/img/logo_na_strone_zlobka.png

Dodano: 2015-10-20 12:45:23


ZUPA POMIDOROWA
Jesień sprzyja poznawaniu i jedzeniu warzyw, toteż we wrześniu wszystkie grupy miały zajęcia na ten temat. Maluszki przygotowały wraz z ciociami pyszną zupę pomidorową. Zadanie okazało się dla przedszkolaków interesujące i smaczne, bo wszyscy spróbowali zupy.Dzieci  z ogromnym zapałem zabrały się do przygotowania zupy. I udało się...! Dzięki temu dzieci wiedzą, że ugotowanie zupy nie musi być wcale trudne i mogą pomóc swojej mamie.

                     

Dodano: 2015-10-10 12:40:40


STACJA CECYLAKOWO
W ostatnim tygodniu sierpnia trwał w naszym przedszkolu tydzień związany z pociągami. Dzieci poznały różne rodzaje pociągów i dowiedziały się ciekawych rzeczy o nich. Gościliśmy tatę Stasia, który pokazał dzieciom makietę z pociągami, dworcem kolejowym i różnymi akcesoriami z tym związanymi. Dzieci miały okazję przejechać się kolejką wąskotorową z Gąsawy do Wenecji podczas wycieczki. W Wenecji zwiedziły muzeum Kolejki wąskotorowej, miały okazję pobawić się na kolejowym placu zabaw. Był to pełen wrażeń tydzień.

           

Dodano: 2015-09-05 14:30:41


ZAJEZDNIA CECYLAKOWO
Od 17-21 sierpnia dzieci uczestniczyły w zajęciach : Zajezdnia tramwajowa Cecylakowo. Podczas tych zajęć nauczyły się piosenki, zdobyły wiadomości o tramwajach, budowały tramwaj z kartonów. Gościliśmy również pisarza, który napisał książkę o tramwajach, a także motorniczego, który przybliżył dzieciom swoją pracę. Dzieci miały możliwość przejechać się tramwajem po Poznaniu podczas czwartkowej wycieczki. Mamy nadzieję, że był to dla dzieci tydzień pełen wrażeń.

                     

Dodano: 2015-08-23 14:46:29


LOTNISKO CECYLAKOWO

Od 10.08. – 14.08. 2015 r. trwał w naszym przedszkolu tydzień związany z samolotami. Dzieci poznały różne rodzaje samolotów, budowę samolotu, strój pilota, obowiązki pilota i stewardesy. Przedszkolaki wzięły udział w tanecznej podróży samolotem i podczas niej poznawały tańce wybranych krajów np. taniec hawajski na Hawajach, a Greka Zorbę w Grecji. Mali konstruktorzy zbudowali wielki samolot z kartonów, w którym bawiły się przyjmując role: pilota, stewardesy, pasażerów i kontrolera ruchu. Dzieci wzięły również udział w atrakcyjnej wycieczce na lotnisko Ławica, gdzie poznały ścieżkę pasażera, jechały autobusem po płycie lotniska i odwiedziły Straż Pożarną

Dodano: 2015-08-20 15:55:28


PRZYSTAŃ CECYLAKOWO
Od 6 - 10 lipca trwał w naszym przedszkolu tydzień związany z pojazdami poruszającymi się po wodzie. Dzieci poznały różne rodzaje statków oraz ich budowę. Przedszkolaki wykonywały prace plastyczne o tematyce morskiej oraz uczestniczyły w różnych grach i zabawach przy szantach. Mali budowniczy zbudowali wielki statek z kartonów, w którym mogły się wesoło bawić. Niestety deszcz zniszczył to dzieło. Na zakończenie dzieci odbyły prawdziwy rejs statkiem po jeziorze kórnickim. Statek zacumował przy Tawernie pod Żaglami, gdzie dzieci zjadły pyszny obiad. Mimo kapryśnej pogody wszyscy doskonale się bawili.

                       


Dodano: 2015-07-11 14:57:51


PARKING CECYLAKOWO
Od 29 czerwca do 3 lipca trwał w naszym przedszkolu rowerowy tydzień. Teren przedszkola został oddany do dyspozycji małych rowerzystów. Podczas pobytu na świeżym powietrzu doskonaliły one umiejętności poruszania się na rowerach. Dzieci sprawdzały też działanie roweru, omawiały jego budowę. Rozmawiały o zasadach bezpiecznej jazdy na rowerze. Zwieńczeniem naszej zabawy był rowerowy piknik na Dziewiczej Górze, gdzie oprócz zabawy na rowerach dzieci upiekły kiełbaski przy ognisku. Na zakończenie rowerzyści otrzymali specjalne prawo jazdy.

                 

Dodano: 2015-07-11 14:49:55


ZAKOŃCZENIE ROKU
W sobotę 20 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2014/2015. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny: tańce latino, balet, piosenki .  Dzieci odchodzące do pierwszej klasy przedstawiły specjalny program pożegnalny. Dzieci otrzymały pamiątkowe upominki, a wychowawcy i personel kwiaty. Wszyscy doskonale się bawili. Rodzice nie kryli wzruszenia. Głośno oklaskiwali małych artystów. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Wszystkim przedszkolakom i ich rodzinom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów w następnym roku szkolnym, natomiast absolwentom - sukcesów w szkole.

                                           

fot. R. Galowski

Dodano: 2015-06-21 16:04:56


WYSTĘPY DZIECI
14 czerwca grupa chętnych dzieci z naszego przedszkola wystąpiła podczas Rodzinnego Festynu Parafialnego pod hasłem : Wiejskie Klimaty w Koziegłowach. Dzieci zaprezentowały piosenki przygotowane przez p. Barbarę Jach oraz wykonały taniec latynoski przygotowany przez Jose Zepeda- Merida. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.
W tym samym dniu Ewa Sobczak wystąpiła w finale XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków, który odbywał się na Starym Rynku w Poznaniu. Jesteśmy dumni z Ewuni i życzymy jej dalszych sukcesów.

Dodano: 2015-06-21 16:02:04


DZIEŃ RODZINY
W sobotę 30 maja na terenie przy przedszkolu odbył się Cecylakowy Dzień Rodziny w stylu sportowym, preferującym ruch na powietrzu. Każda rodzina brała udział w konkurencjach sportowych oraz warsztatach taneczno-sportowych. Uczestnicy brali udział w ścieżce zdrowia, rzutach do celu, warsztatach baletowych, tańców latynoskich, tańców w kręgu oraz gimnastyki korekcyjnej. Rodziny otrzymywały punkty, które uprawniały do odbioru rodzinnego medalu. Wszyscy posilić się mogli zdrowymi owocami. Rodzinki były radosne i szczęśliwe. Humory dopisywały. Atmosfera rodzinna, wspólna integracja i uśmiechy dzieci rekompensowały nam brak słońca. Prosta formula imprezy, jej rodzinny charakter, nieskomplikowane zadania pozwoliły na zdrową rywalizację połączoną ze wspólną radością dzieci, rodziców oraz nauczycieli.

                                    


fot. R. Galowski

Dodano: 2015-05-31 15:50:34


WYCIECZKA
26 maja dzieci z grupy Mali Artyści obejrzeli niezwykle widowiskowe przedstawienie baletowo -operowo-akrobatyczne pt. : Alicja w Krainie Czarów. Obok zawodowych wykonawców w spektaklu wystąpili uczniowie szkoły baletowej oraz artystyczno- akrobatycznej. Niezwykłe kostiumy i scenografia robiły niesamowite wrażenie.
Grupa Kredek i Baletek w tym dniu odwiedziła Stary Rynek, gdzie w Cafe Misja aktorzy przygotowali dla nich teatrzyk : O poznańskich koziołkach. Po przedstawieniu dzieci mogły obserwować koziołki na wieży ratuszowej.
Dla dzieci był to na pewno dzień pełen wrażeń.

   

Dodano: 2015-05-31 14:36:11


KONKURS PIOSENKI
Z radością i dumą informujemy, że Ewa Sobczak wystąpi w finale Konkursu Piosenki Przedszkolaków, na Starym Rynku w Poznaniu podczas Jarmarku Świętojańskiego. Serdecznie zapraszamy na to wielkie wydarzenie.

Dodano: 2015-05-25 07:39:36


KONKURS RECYTATORSKI
22 maja w Gminnym Przedszkolu: Bajkowe Ludki odbył się kolejny XIV Gminny Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięły udział dwie dziewczynki z grupy Mali Artyści: Gabrysia Zabłocka i Marysia Jastrzębowska. Obie nasze uczestniczki spisały się na medal. Gabrysia z wierszem: Kurczę blade, zajęła II miejsce, a Marysia z wierszem: Samochwała otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

     

Dodano: 2015-05-24 12:19:31


SPOTKANIE Z POLICJĄ
18 maja wszystkie dzieci uczestniczyły w lekcji: " Bezpieczny przedszkolak na drodze"z udziałem funkcjonariuszy policji w Czerwonaku.  Na naszym placu zabaw powstało miasteczko drogowe. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w nim, jako kierowcy samochodzików, autobusu, a także jako piesi. Edukacyjnym zadaniem w miasteczku było przestrzeganie przepisów drogowych. Znajomość znaków drogowych oraz zasad bezpieczeństwa przydała się każdemu uczestnikowi zabawy. W czasie dobrej i bezpiecznej zabawy nie zabrakło radości i uśmiechów na buziach naszych przedszkolaków. Przypominamy, że nasze przedszkole bierze udział w akcji: Akademia Bezpiecznego Przedszkolaka i zajęcia odbyły się w ramach tej akcji.

Dodano: 2015-05-24 12:13:53


KONKURS PIOSENKI
Z radością informujemy, że Ewunia Sobczak z piosenką: Był sobie król, otrzymała kolejną nominację do dalszego etapu XX Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Przedszkolaków. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodano: 2015-05-17 16:50:02


GMINNY KONKURS PIOSENKI
6 maja odbyły się gminne eliminacje do XX Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Przedszkolaków. W eliminacjach wzięło udział troje dzieci z grupy Mali Artyści: Magdalena Piotrowska, Ewa Sobczak i Kazimierz Kandulski. Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale, ale tylko Ewa Sobczak otrzymała nominację do dalszego etapu.  Wszystkim serdecznie gratulujemy.

     

Dodano: 2015-05-10 20:50:03


KONKURS PIOSENKI
W czwartek 16 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do gminnego konkursu piosenki przedszkolnej. Wzięło w nich udział 19 dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Wszyscy mali wykonawcy starali się jak najpiękniej zaśpiewać przygotowane utwory i wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i upominkami. Jury po obradach zadecydowało, że nasze przedszkole na szczeblu gminnym reprezentować będą: Magdalena Piotrowska, Kazimierz Kandulski oraz Ewa Sobczak z grupy Mali Artyści. Wyróżnienie otrzymały : Jagoda Sobierajska i Maria Jastrzębowska.

                                   

Dodano: 2015-04-19 19:31:07


KONKURS RECYTATORSKI
W czwartek 9 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Celem imprezy była prezentacja umiejętności dzieci i popularyzacja literatury dziecięcej. Do konkursu przystąpiło po kilkoro dzieci z każdej grupy wiekowej. Jury złożone z rodziców, nauczycieli i pani dyrektor podczas oceny wzięło pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Po obradach jury do dalszego etapu zakwalifikowali się: Maria Jastrzębowska i Gabriela Zabłocka z grupy Mali Artyści oraz Maurycy Zabłocki z Grupy Tańczące Baletki. Wyróżnienie otrzymały: Agata Wiśniewska i Jagoda Sobierajska. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Dziękujemy rodzicom za wspaniale przygotowanie dzieci.

                               

Dodano: 2015-04-12 11:47:47


WIELKANOC W UZARZEWIE
W tym roku szukaliśmy wielkanocnego Zajączka i zasiedliśmy do wielkanocnego śniadania w Uzarzewie w Muzeum przyrodniczo- łowieckim. Po zwiedzeniu przepięknej ekspozycji: Cztery pory roku, przedszkolaki przystąpiły do wykonywania ozdób wielkanocnych. Po tych atrakcjach wszyscy zasiedli do pięknie nakrytego wielkanocnego stołu. Były oczywiście jajka i szynka , a także słodkości. Pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia. Po śniadaniu największą atrakcją dla dzieci było szukanie prezentów od wielkanocnego Zajączka, który pozostawił je w parku. Był to wspaniały, pełen wrażeń dzień.

Dodano: 2015-04-06 16:11:40


REKOLEKCJE
Przed Wielkanocą odbyły się w naszym przedszkolu rekolekcje, prowadzone przez panią Katarzynę Kubaszczyk pod hasłem: Dar - tego nie można kupić. Było to nowe doświadczenie dla dzieci. Przez rozmowę, zabawę i wspólny śpiew realizowany był temat rekolekcji. Mimo póznej pory dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania z panią Kasią.

Dodano: 2015-04-06 16:03:19


ŻYCZENIA
Najserdeczniejsze życzenia
na zbliżające się
święta Wielkiejnocy.
Dużo zdrowia, radości,
pogody ducha,
smacznej święconki
i mokrego poniedziałku!

składa Dyrekcja i pracownicy przedszkola

Dodano: 2015-04-03 11:27:31


DNI OTWARTE
9 i 10 marca, jak co roku odbyły się Dni Otwarte dla rodziców naszych przedszkolaków. Rodzice mogli obserwować swoje pociechy podczas różnych zajęć, zarówno edukacyjnych jak i artystycznych. Dla rodziców wystąpił też zespół wokalny Cecylaki, a także odbył się Koncert Pianistyczny w wykonaniu najstarszej grupy Mali Artyści. Rodzice , którzy wystąpili w naszych przedszkolnych Jasełkach otrzymali pamiątkowe dyplomy i płytę z występu.

                           

Dodano: 2015-03-15 13:11:28


BAL Z BABCIĄ I DZIADKIEM
12 lutego w naszym przedszkolu miało miejsce ważne wydarzenie. Po raz pierwszy połączyliśmy dwie imprezy: Dzień Babci i Dziadka oraz balik karnawałowy. Dla przedszkolaków był to dzień niezwykły, bo obie uroczystości dały dzieciom wiele pozytywnych emocji. Nasze dzieci oraz babcie i dziadkowie świetnie bawili się na balu. Była szalona zabawa przy muzyce, a po szaleństwach, program artystyczny dla dziadków i słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie skorzystali też z warsztatów plastycznych, robiąc korony z wnukami, gdyż bal odbywał się pod hasłem: Moja babcia jest królową a mój dziadek królem. W pięknych koronach wykonywano pamiątkowe zdjęcia. Z pewnością był to niezapomniany dzień.

                                                   

fot. R.Galowski

Dodano: 2015-02-16 08:13:04


CECYLAKOWA KUCHNIA
W czwartek 5 lutego odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu: Cecylakowa kuchnia. W naszym przedszkolu będzie to smaczna forma poznawania warzyw, owoców i innych produktów. Zaczęliśmy od zupy jarzynowej. Tak więc w przedszkolu zawrzała woda w dużym garnku, dzieci zabrały się z zapałem do obierania i krojenia warzyw. W czasie tych zajęć przedszkolaki kształciły też umiejętność współpracy w grupie. Samodzielne przygotowywanie potraw jest dla dzieci bardzo atrakcyjne, nawet największe niejadki spróbowały zupy przez siebie przygotowanej. Zajęcia będą powtarzały się cyklicznie, a dzieci mogą same proponować co chciałyby przygotować i oczywiście zjeść.

                             

Dodano: 2015-02-06 07:50:32


WIZYTA W SZKOLE KATEDRALNEJ
We wtorek 3 lutego grupa Mali Artyści miała okazje wysłuchać wspaniałego koncertu zorganizowanego przez uczniów Katedralnej Szkoły Muzycznej w Poznaniu. Było to dla nas szczególnie miłe , gdyż wśród artystów pojawili się nasi absolwenci. Po koncercie mieliśmy okazję zwiedzić szkołę, zjeść śniadanie na szkolnej stołówce oraz odwiedzić klasę I. Bardo dziękujemy za zaproszenie.

Dodano: 2015-02-06 07:41:23


DZIECKO BEZPIECZNE NA DRODZE
W czwartek 15 stycznia odwiedzili nasze przedszkole przedstawiciele firmy Bridgestone wraz z policjantem i przedstawili program edukacyjny dotyczący bezpieczeństwa na drodze. Podczas zajęć dzieci uczyły się jak prawidłowo zapinać pasy, jak korzystać z fotelika samochodowego i być widocznym na drodze. Główną atrakcja programu był manekin w żółtym stroju manekina testowego używanego w symulacji wypadków. Dodatkowo wszystkie przedszkolaki otrzymały woreczki odblaskowe i breloczki oraz kredki i kolorowanki.

 
                 

Dodano: 2015-01-18 19:58:42


KONCERT KOLĘD
6 stycznia zespół wokalny Cecylaki wystąpił w koncercie kolęd Za gwiazdą w kościele w Czerwonaku. Zespołowi towarzyszyli absolwenci oraz orszak królewski złożony z rodziców. Zaprezentowaliśmy trzy pastorałki Adama Szafrańca: Od Jerozolimy, Śpij, sobie śpij oraz Światłem napełnił noc. Występ był bardzo udany o czym świadczyły gromkie oklaski.

                   

Dodano: 2015-01-07 08:02:36


JASEŁKA
Tradycyjnie jak co roku 4 stycznia wystawiliśmy Jasełka z udziałem dzieci, absolwentów, rodziców i personelu w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej w Koziegłowach. Aktorzy przedstawili historię narodzin Jezusa według scenariusza i muzyki Adama Szafrańca. Po raz pierwszy wystąpił personel, który zaprezentował się w Mroznym Tańcu pod kierunkiem Jose Zepeda Merida. Przedstawienie było niezapomnianym przeżyciem zarówno dla aktorów, ich rodziców , jak i zaproszonych gości. Na zakończenie ciepłe słowa  podziękowania przekazał dla wszystkich ksiądz proboszcz.  Jasełka powtórzone zostaną 11 stycznia w kościele pw. św. Brata Alberta w Koziegłowach.

                   

fot. R. Galowski

Dodano: 2015-01-07 07:50:44


| 2019 | | 2018 | | 2017 | | 2016 | | 2015 | | 2014 | | 2013 | | 2012 | | 2011 |
© Copyright Niepubliczne Przedszkole Artystyczne im. św. Cecylii
created by mobime studio