Kadra

Karolina Piotrowska-Sobczak

Założycielem, właścicielem i dyrektorem przedszkola jest Karolina Piotrowska-Sobczak dyrygent, nauczyciel, animator życia muzycznego.

Skupia wokół siebie kobiety pełne pasji, humoru, radości i ciepła.

Ewa Włodarczak

“ Kocham dzieci i uwielbiam wraz z nimi poznawać i odkrywać świat. Praca z dziećmi jest dla mnie niesamowitą przygodą.”.

Karolina Strzelczyk

“Uwielbiam swoją pracę! Odkrywanie świata wspólnie z dziećmi jest wspaniałą zabawą i przygodą życia”

Ula Sikora

“Dzieciom chcę poświęcić najwięcej swojego czasu, dzielić się z nimi swoimi pasjami i poznawać ciekawostki o innych kulturach”.

Paulina Rymkiewicz

“Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję oraz radość. Uśmiech i postępy moich wychowanków to najwspanialsza nagroda w karierze zawodowej”.

Agnieszka Górczyńska

“Najistotniejsze dla mnie jest, by dzieci w przedszkolu czuły się jak w domu – bezpiecznie, zdobyły umiejętności, odkryły talenty, zamiłowania z którymi pójdą w świat. Uśmiech dzieci jest dla mnie niekończącym się źródłem motywacji”

Milena Pawlik

“Jestem młodą, wesołą i pozytywnie nastawiona do życia kobietą. Lubię tańczyć, śpiewać oraz tworzyć różne prace plastyczne, co powoduje, że praca z dziećmi sprawia mi wiele radości”.

Renia Dudzińska

“Jestem bardzo szczęśliwa, gdy przygotowane przeze mnie posiłki smakują dzieciom a głośne „dziękujemy i pyszne było ciociu Reniu” to najlepsze i najbardziej satysfakcjonujące słowa, które sprawiają, że kocham pracę z dziećmi i dla dzieci”