Kadra

Karolina Piotrowska-Sobczak

Założycielem, właścicielem i dyrektorem przedszkola jest Karolina Piotrowska-Sobczak dyrygent, nauczyciel, animator życia muzycznego. Skupia wokół siebie kobiety pełne pasji, humoru, radości i ciepła.

Ewa Włodarczak

Wicedyrektor, dyplomowany nauczyciel wychowania przedszkolnego, magister historii. “ Kocham dzieci i uwielbiam wraz z nimi poznawać i odkrywać świat. Praca z dziećmi jest dla mnie niesamowitą przygodą.”.

Karolina Strzelczyk

“Uwielbiam swoją pracę! Odkrywanie świata wspólnie z dziećmi jest wspaniałą zabawą i przygodą życia”

Patrycja Babiarczyk

“Odkąd pamiętam chciałam pracować z dziećmi. Urzekła mnie w Nich szczerość, prostota i bezinteresowna miłość. Zaś uśmiech dzieci jest najcenniejszym wynagrodzeniem za pracę i powodem do radości. Jak to powiedział Janusz Korczak " Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."”.

Paulina Rymkiewicz

Nauczyciel kontraktowy wychowania przedszkolnego, magister pedagogiki, specjalność: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. „Uwielbiam pracę z dziećmi, daje mi ona dużo radości i satysfakcji, a uśmiech i postępy moich wychowanków to najwspanialsza nagroda w karierze zawodowej".

Agnieszka Górczyńska

“Najistotniejsze dla mnie jest, by dzieci w przedszkolu czuły się jak w domu – bezpiecznie, zdobyły umiejętności, odkryły talenty, zamiłowania z którymi pójdą w świat. Uśmiech dzieci jest dla mnie niekończącym się źródłem motywacji”

Urszula Olczyk

“ Wiele lat szukałam swojego miejsca zawodowego i wreszcie odnalazłam - tu, wśród cecylaków. Dzieciom chcę dawać ciepło, czułość i bezpieczeństwo, by było im tu dobrze jak w drugim domu. Moją misją jest to by zawsze czuły się kochane i wiedziały, że są wspaniałe! ”