O nas

Witamy w naszym
Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym i. Św. Cecylii.

Jesteśmy małym, rodzinnym przedszkolem, które powstało z potrzeby serca i pragnienia stworzenia miejsca, w którym nasze dzieci czuły by się jak w domu, otoczone bezgraniczną troską i miłością.
Jako cel postawiłyśmy sobie wspieranie dzieci w edukacji i ich codziennym rozwoju. Bogaty program zajęć oraz profesjonalna i zaangażowana kadra to nasz sposób na kreowanie otwartości i chęci do przyswajania wiedzy. 

Pedagodzy zajęć artystycznych współpracują z wychowawcami grup podczas codziennej nauki i wydarzeń przedszkolnych. A jest ich sporo, o czym możecie się Państwo przekonać studiując nasz kalendarz przedszkolny.

Jako zespół wokalny Cecylaki bierzemy udział w bardzo prestiżowym programie “Śpiewająca Polska” organizowanym przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu.

Posiadamy także Certyfikat Europejskiej Jakości Wychowania Przedszkolnego oraz tytuł Szkoły Odkrywców Talentów.

Wychodząc naprzeciw potrzebie chwili, gdy kontakt pomiędzy personelem przedszkola a rodzicami jest utrudniony ze względu na obostrzenia sanitarne, postanowiliśmy skorzystać z nowości technologicznej platformy mojeprzedszkole.pl.
Dzięki niej nauczyciel ma stały kontakt z rodzicem, a rodzic – z nauczycielem.

Przestrzeń
Nasze przedszkole oddaje do dyspozycji przestrzeń umożliwiajacą swobodna kreację i rozwój zainteresowań:

  • 4 jasne,  nowoczesne i wspaniale wyposażone sale dydaktyczne
  • Wewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalnią i kulkami pozwalający na ruch nawet gdy za oknem plucha  
  • Duży i zadbany ogród na skraju Puszczy Zielonki z placem zabaw i stadniną koni za płotem

Zapraszam serdecznie do obejrzenia archiwalnego filmu, w którym Ewa Piotrowska- pierwsza dyrektor przedszkola – w barwny sposób opowiada o naszym przedszkolu.